https://www.rybsvaz.cz/beta/index.php?page=test_rybarskych_znalosti&lang=cz&web_menu_id=35

OLYMPIÁDA NA NOVÁKU

23.06.2024

Olympiáda nám klepe na dveře a Příbram pro Vás připravila skvělou akci s názvem NOVÁK FEST 2024 - Příbram pod olympijským ohněm. My jsme u toho nemohli samozřejmě chybět.

Jednalo se o tradiční akci v režii Městského kulturního centra Příbram.

Areál Nový rybník byl rozdělen do několika sektorů modrý - černý - červený - žlutý - zelený. Do každého sektoru byly tématicky rozmístěny sportovní, vědomostní nebo tvůrčí stanoviště. Jednotlivá stanoviště měli pod palce zástupci zájmových kroužků, základních škol, či různých zájmových organizací. Každý účastník musel splnit alespoň jeden úkol na stanovišti v daném sektoru. Po nasbírání všech razítek byl náležitě odměněn krásnou medailí.

Stanoviště rybářského kroužku LIPÁNCI bylo součástí modrého sektoru. Slunce nám svítilo celý den, což bylo ideální pro náš stánek na molech u vody.

Naše aktivity přilákaly spoustu nadšených účastníků všech věkových kategorií. Závod holínkářů byl obrovským hitem – děti i dospělí se skvěle bavili a smích byl slyšet široko daleko.

Pro malé rybáře jsme připravili fišíkovou (košíková) a byla to trefa do černého!

Pro ty nejmenší jsme měli pexeso, puzzle a omalovánky, které přinesly spoustu radosti a kreativního vyžití. Starší děti a dospělí si mohli vyzkoušet své dovednosti v závodní disciplíně rybolovná technika, což byla skvělá výzva a zábava zároveň.

Největším momentem dne bylo slavnostní zapálení olympijského ohně! Tento akt přidal akci nádhernou atmosféru a připomněl nám, že sport a radost jdou ruku v ruce.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a udělali z Novák Festu nezapomenutelný zážitek.

Velké díky patří všem organizátorů. Odvedli vážně skvělou práci.
Moc rádi se na tuto akci znovu vrátíme.

Jindřich Kabeláč