Rybářský kroužek

.

Vítězka putovního poháru O Velkoosecký trojzubec za rok 2020 

trojzávod O pohár předsedy MO ČRS Velký Osek (13.6.2020), O pohár starosty Velkého Oseka (5.9.2020) a O pohár ředitele PČR (19.9.2020) 
Pořadí: 

1. Kateřina Vodičková 2507 bodů

2. Viktor Navrátil 2490 bodů

3. Luboš Halamka 1262 bodů

v klubovně
v klubovně

Halové závody - Příbram

V neděli (1. 3.) se ve sportovní hale v Příbrami konaly již třetí halové závody v rybolovné technice, kterých se zúčastnilo 44 dětí z MO - Mladá Boleslav, Sedlčany, Rožmitál pod Tř., Hořovice, Příbram, ale i z Českých Budějovic a Písku.

Osobně mohu organizátory jen pochválit, jejich snaha založit tradici halových závodu v RT je opravdu obrovská a jejich úsilí přináší ovoce, neboť za tři roky si závody vybudovaly renomé a začínají se jich zúčastňovat i děti z jiných územních svazů.

Soutěžilo se ve dvou disciplínách skish a arenberg, vždy dvoukolově.

V kategorii mladší žáci zvítězil Michal Čížek (MO Příbram), před Jiřím Červenkou (MO Mladá Boleslav) a Matějem Dvořákem (MO Sedlčany).

Kategorii mladší žákyně ovládla Katka Vodičková, před druhou Bárou Svitkovou (obě MO Příbram) a třetí skončila Ivana Schwarzová (MO Rožmitál p/Tř.).

V kategorii starší žáci byl první Vojtěch Šedivý (MO Mladá Boleslav), druhý Filip Svitek (MO Příbram) a třetí Jan Beran (Rožmitál p/Tř.).

Ve starších žákyních vítězství patří Zuzaně Caltové (MO Sedlčany), stříbro Adéle Karasové a bronz Kristýně Veselé (obě MO Hořovice).

V kategorii junioři a registrovaní zvítězil Vojta Humpál (MO Č. Budějovice), druhý byl Martin Kulhavý (MO Písek) a třetí Jan Linhart (MO Mladá Boleslav).

Slavnostního vyhlášení a předání cen se zúčastnila místostarostka města Příbram Mgr. Zorka Brožíková a předseda MO Jaroslav Hadrava.

Děkuji organizátorům Petru Poláčkovi, Petru Doležalovi a Karlu Vodičkovi a jejich rodinným příslušníkům za výbornou organizaci, péči o závodníky a hladký průběh celého klání a za finanční podporu městu Příbram a odborům mládeže a rybolovné techniky Středočeského územního svazu a MO Příbram. Zároveň děkuji i všem vedoucím rybářských kroužků, kteří na závody s dětmi dorazili

Setkání dětí se zástupci města Příbram

Dnešní setkání dětí z rybářského kroužku se starostou a místostarostkou města Příbram, p.Konvalinkou a pí.Brožíkovou. Petr Poláček ml. představil rybářský kroužek krátkou prezentací, která ukazuje zájmy a úspěchy malých i větších rybářů z naší MO ČRS Příbram. Zástupci města Příbram poděkovali dětem za reprezentaci a skvělé výsledky a popřáli jim mnoho dalších úspěchů v nové sezóně.  

Úspěchy na závodech v RT

Úspěch v Hořovicích 

Na úspěch našich dětí na závodech v RT, které se konaly 2.3.2019 v Příbramské sportovní hale budeme dlouho vzpomínat. 

Náš rybářský kroužek navázal spolupráci s firmou - Chyť a pusť

Navázání spolupráce rybářského kroužku MO ČRS PŘÍBRAM s firmou Chyť a pusť.

Jaroslav Kučera děkujeme 

Rybářský kroužek

Rybářský kroužek probíhá každou středu v areálu MO, případně někde na rybníku nebo v tělocvičně.

Rybářský kroužek je bezplatný.

Hlavními vedoucími jsou pan Poláček se svou ženou.

Bližší informace o dění kroužku naleznete na facebooku - RYBÁŘSKÝ KLUB PŘÍBRAM

případné dotazy :

petrpolacek02@gmail.com

tel.+420 773 255 050